Služby

Jistota kvality a férového přístupu.

Služby


Nabízíme komplexní řešení pro Vaši stavbu - od návrhu a výstavby po kolaudaci. S naším zkušeným týmem odborníků se nemusíte starat o technické detaily. Poskytujeme kompletní servis od projektové dokumentace až po realizaci a servis po dokončení stavby.

Stavba na klíč Vám ušetří spoustu času a starostí. Získáte záruku kvalitně provedené práce a minimalizujete riziko průtahů při výstavbě. S naší schopností lépe koordinovat jednotlivé technologické postupy, řemesla a harmonogram výstavby získáte efektivní a spolehlivé řešení.

Kromě výstavby na klíč poskytujeme i dílčí části stavby jako jsou základy, hrubá stavba, střechy. Dále děláme rekonstrukce, revitalizace, zateplení fasád i střech včetně vyřízení dotací. Díky tomu Vám nabízíme kompletní servis na jednom místě.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a užijte si klidné a bezproblémové dokončení Vaší stavby.Další výhody spolupráce s námi

Optimalizace nákladů 

Naším cílem je maximalizovat efektivitu technického řešení a finančních nákladů. Navrhneme optimální technické řešení, které plně vyhoví Vašim potřebám a bude zároveň cenově dostupné. Budeme hledat vhodné alternativy materiálů, stavebních konstrukcí a postupů, aby splňovaly požadavky na výkon, bezpečnost, estetiku a energetickou účinnost, ale zároveň snížily náklady.

Férovost

To, co slibujeme, to také splníme. Díky našim rozsáhlým zkušenostem a pečlivému plánování se snažíme předejít nečekaným výdajům. Dodání práce včas a kvalitně je pro nás samozřejmostí.

Pojistné jištění

Jsme plně zodpovědní za naši práci a máme pojištění, které Vám poskytuje ochranu v případě vzniku nečekaných škod. Můžete mít jistotu, že jsme připraveni nést odpovědnost za všechny případné škody.

Nová zelená úsporám 

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti získávání finančních prostředků z dotačního programu Nová zelená úsporám na výměnu oken, zateplení střechy a obvodových zdí.

Chystáte se stavět či rekonstruovat?

Potřebujete postavit dům, zrekonstruovat jej nebo jen opravit zatékající střechu? Neváhejte nás kontaktovat a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám vyhověli.

Kontakt

info@mtta.cz

+420 736 131 858