O nás

MTTA - stavební firma s.r.o.

O nás

Vítáme vás na stránkách MTTA stavební firmy. Jsme rodinná firma se zkušeností v oblasti stavebnictví a specializujeme se na širokou škálu služeb v této oblasti.

Naše firma poskytuje kvalitní a spolehlivé služby, které jsou přizpůsobeny potřebám každého klienta. Nabízíme komplexní stavební služby pro obytné i komerční stavby, včetně návrhu a projektování, realizace, instalace a údržbu. Naše týmy jsou složeny z kvalifikovaných a zkušených odborníků, kteří jsou schopni řešit jakékoli stavební výzvy.

Při práci klademe velký důraz na bezpečnost a kvalitu práce. Jsme pečliví a precizní, což znamená, že každý projekt dokončujeme s velkou pozorností k detailům. Jsme pyšní na naši schopnost dodržovat termíny a respektovat požadavky zákazníků. Naše firma se také snaží minimalizovat vliv na životní prostředí a používat co nejvíce ekologických materiálů a postupů, dále se snažíme minimalizovat odpady vzniklé na stavbách a recyklovat je v nejvyšší možné míře. 

Chystáte se stavět či rekonstruovat?

Potřebujete postavit dům, zrekonstruovat jej nebo jen opravit zatékající střechu? Neváhejte nás kontaktovat a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám vyhověli.

Kontakt

info@mtta.cz

+420 736 131 858